تبلیغات

لوگوی سه گوش

بروز باشید - کشورهای آسیایی بالاترین سرعت اینترنت را دارند!!!!!!!!!!!

بروز باشید
 

محل درج آگهی و تبلیغات
 


 
 سرعت اینترنت در جهان روبه افزایش است 
و در این میان کشورهای آسیایی  همچون کره جنوبی، ژاپن و هنگ کنگ جزو بر ترین کشورها  هستند . چین هم همچنان بیشترین میزان حملات را مشاهده شده را داراست.
بر اساس گزارش سه ماهه دوم 2012 Akamai که منتشر شد، سرعت اینترنت نسبت به سه ماه گذشته  13 درصد افزایش داشته است که این مقدار بسیار قابل توجه است.
در بین کشورهایی که سرعت اینترنت متوسطی داشتند ، ژاپن با
 21 درصد رشد، عنوان بیشترین میزان رشد سالانه را داراست. این آمار تا حدودی مطابق آماری است که اتحادیه جهانی مخابرات هفته گذشته در گزارش خود گفت  کره جنوبی را در صدر کشورهای دارای شاخص رشد و توسعه ICT قرارداده و بیانگر آن بود که ژاپن جزو ده کشور برتر آسیایی از لحاظ سرعت اینترنت است که امسال توانسته به رتبه 8 دست یابد. این گزارش کشورها را بر اساس میزان مهارتها، بهرهبرداری و سطح دسترسی  به (ای سی تی) رتبه بندی کرده بود.
کره جنوبی، ژاپن و هنگ کنگ در صدر کشورهای پرسرعت
درست همانند گزارش سه ماهه اول Akamai کشورهای کره جنوبی، ژاپن و هنگ کنگ همچنان به ترتیب با سرعت های 14.2Mbps، 10.7Mbps و 8.9Mbps در صدر قرار دارند. این سه کشور همچنین از نظر پهنای باند نیز ( با پهنای باند بیشتر از 10Mbps) بالاتر از بقیه قرارداند البته هنگ کنگ با 26 درصد رشد به همراه لاتویا در مقام سوم ایستاده است.
جالب است بدانید که سنگاپور با  میانگین سرعت 5.1Mbps، در مقام چهارم آسیا و 25 جهان قرار دارد و کشورهایی همچون استرالیا با 4.4Mbps و زلاند نو با 3.9Mbps بعد از او قرار گرفته اند. در حوزه آسیا- اقیانوسیه کشور های تایوان، تایلند،مالزی و ویتنام به ترتیب در مقام های بعدی قرار دارند.
به طور کلی نقطه اوج سرعت اینترنت به طور متوسط 16.1Mbps است که نسبت به سه ماهه اول سال 19 درصد و در مقایسه با سال گذشته 44 درصد رشد داشته است. نقطه اوج سرعت هنگ کنگ 49.2Mbps بوده و بدین ترتیب حتی بالاتر از کره جنوبی با46.9Mbps و ژاپن با 40.5 قرار گرفته است. سنگاپور در این رتبه بندی باز هم در مقام چهارم قرار گرفته و استرالیا هم پنجم است. مالزی ، زلاندنو و فیلیپین نیز در رتبه های بعدی قرار دارند.

منبع :zdnet
طبقه بندی: اخبارفناوری، 
برچسب ها: اینترنت، سرعت، بالاترین سرعت، آسیایی، کشوربا اینترنت پرسرعت، ینترنت پرسرعت،  
.: Weblog Themes By Pichak :.


فرم تماس با مدیر وبلاگ تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
(بقیه تگ های پست این وسط هستند)